روایت رهبر انقلاب از ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا/ با این وضعیت، اینجا یک عده غرب‌زده پز قدرت آمریکا را می‌دهند!

مقام معظم رهبری فرمودند: بعضی سران آمریکا وانمود می‌کنند دیوانه‌اند که البته من این را قبول ندارم، اما احمق‌های درجه یکی هستند.

 

روایت رهبر انقلاب از ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا/ با این وضعیت، اینجا یک عده غرب‌زده پز قدرت آمریکا را می‌دهند! به‌مناسبت سالگرد حماسه‌ی قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶، هزاران نفر از مردم قم صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب در این دیدار به شرح زیر است:

 

 ۱۹ دی فرصتی است برای تمجید از مردم قم. قم همان‌جایی است که سرچشمه‌ای شد برای آن شطّ جوشان حرکت و مقدمه‌ای شد برای انقلاب. قم شهر انقلاب و مرکز انقلاب و مادر انقلاب است.

 

البته انگیزه‌هایی وجود دارد که فضای قم را تغییر دهند و فضا و روحیه‌ی انقلابی قم را کم‌رنگ کنند. از کید و مکر دشمن نباید غافل شد.

 

بزرگان و جوانان قم باید نگذارند دست‌های خائن، نقش کانونی قم را در انقلاب کم‌رنگ کنند.

 

قم سرچشمه‌ی اصلی انقلاب و حوزه‌ی قم پشتوانه‌ی معنوی برای آن حرکتی است که دنیا را تکان داد و البته ما هنوز در آغاز راهیم.

 

در دهم دی‌ماه ۵۶ رئیس‌جمهور آمریکا به تهران آمد و یک نطق قرّائی در تمجید دروغ‌آمیز از محمدرضا کرد. در این نطق گفت: ایران جزیره‌ی ثبات است؛ یعنی خیال آمریکا از رژیم نوکرمآب آسوده است.

 

اما ۱۰ روز نشد که مردم قم علیه آن رژیم وابسته قیام کردند و با جان خود به میدان آمدند. بعد هم مردم تبریز حرکتی طوفانی کردند و حرکت‌های بعدی باعث نابودی رژیم سرسپرده شد.

 

این دستگاه محاسباتی آمریکاست؛ آمریکایی‌ها به این تحلیل محاسباتی و آینده‌نگری خود می‌بالند! اینجا هم یک عده غرب‌زده پز قدرت آمریکا را می‌دهند.

 

چندی پیش هم یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مشت تروریست و اوباش گفت امیدوار است که جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران بگیرد. جشن ۲۰۱۹ چند روز پیش بود.

 

بعضی سران آمریکا وانمود می‌کنند دیوانه‌اند که البته من این را قبول ندارم، اما احمق‌های درجه یکی هستند.

 

قیام مردم قم صف‌بندی دو دستگاه محاسباتی و دو نظام معرفتی بود که صف‌بندی دو الگوی تحلیلی را مقابل یکدیگر نشان داد، یک نظام معرفتی، لیبرال‌دموکراسی دروغین پای‌در‌گل غربی است و یکی نظام معرفتی توحیدی اسلامی است. قیام مردم قم تقابل دو دستگاه پیش‌بینی و محاسباتی را نشان داد.

آن محاسبات آمریکایی‌ها است که ایران را در اولین ماه‌های پیروزی انقلاب تحریم کردند و بنا کردند که تا ۵-۶ ماه دیگر انقلاب اسلامی از بین می‌رود. آن نظام محاسباتی امام (ره) است که گفت صدای خرد شدن استخوان مارکسیسم را دارم می‌شنوم و چندی بعد همه این را دیدند

کلمات کلیدی