انتصاب سرپرست دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت و دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدجواد محمودآبادی سرپرست دانشگاه، طی احکامی سرکار خانم دکتر سعیده برزگر پاریزی را به عنوان سرپرست دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت و با حفظ سمت به عنوان سرپرست دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه منصوب کرد.

در بخشی از این احکام آمده است:

امید است با اتکال به خداوند متعال، اهتمام و ابتکار کافی و مؤثر خویش، در پیشبرد اهداف دانشگاه و انجام مسئولیت‌های محوله با رویکرد برنامه محوری و کیفیت‌گرایی موفق و پیروز باشید.

 

دکتر محمدجواد محمودآبادی همچنین طی پیامی از زحمات بی‌دریغ دکتر محمد حسینی رئیس سابق دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت و همچنین رئیس سابق دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه تقدیر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

همکار گرامی جناب آقای دکتر محمد حسینی

سلام‌علیکم؛

اینک که مسئولیت جنابعالی از سمت ریاست دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی و ریاست دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه صنعتی سیرجان به پایان رسیده است، به‌رسم ادب و حق‌شناسی بر خود وظیفه می‌دانم از زحمات بی‌دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت ارزشمندتان تشکر و قدردانی نمایم.

توفیق روزافزون جناب‌عالی و خانواده گران‌قدرتان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. بدون شک، مجموعه دانشگاه صنعتی سیرجان همواره در مسیر توسعه نیازمند تجارب و اندیشه‌های ارزشمند جنابعالی خواهد بود.

 

محمدجواد محمودآبادی

سرپرست دانشگاه

 
 
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *